Знахідка в лісі, яка шoкyвaлa всю Україну: в одній з ям було знайдено pештки зaкaтoвaних, при них було знайдено ось ці pечі, може хтось впізнає… ФОТО

Без рубрики

Прохання розповсюдити цей пост можливо хтось шукає рідних і по цих речах зможе їх опізнати!!!

Катyвали та стpатили: двох убuтих росіянами чоловіків поліцейські Київщини виявили в лісі біля Бучі.

Поблизу села Мироцьке в Бучанському районі Київщини виявили тіла двох закатованих окупантами чоловіків.

Поховання розташоване в лісосмузі на позиціях російської армії, де раніше знайшли вже 18 вбитих росіянами цивільних. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов в Telegram.

Останки загиблих виявили представники добровольчого формування, коли прочісували ліс. Вбитим чоловікам росіяни зав’язали очі, катували і стратили, зазначив Нєбитов.

“В ямі, поряд із бліндажами солдатів РФ, було тіло чоловіка зі зв’язаними руками, з натягнутою на обличчя шапкою та зав’язаним на шиї скотчем. У кишені загиблого знайшли окуляри для зору.

Другий вбитий був одягнений у флісову кофту кольору хакі з шевронами Національної академії Служби безпеки України. У чоловіка на безіменному пальці була золота обручка”, – написав Нєбитов.

Поліція встановлює особи вбитих загарбниками громадян.

Закатованих чоловіків виявили волонтери добровільного формування Бучанської міської територіальної громади №1 біля Варшавської траси в районі селища Ворзель на Київщині, писала Бучанська міська рада.

На той момент ніяких особливих прикмет загиблих, їхньої статі та інших подробиць не повідомляли. Відомо було лише, що ці люди одягнені в цивільний одяг.

Джерело